GENEL BİLGİ

Taraklı Termal ‘de Neler Var
Taraklı Termal Devremülkleri yaklaşık altı buçuk dönüm üzerine, üç katlı Osmanlı bedesten mimarisinde inşa edilecek sosyal merkezin en alt katında çeşitli termal havuzlar ve normal havuzlar spa, wellnes ve terapi salonları, orta katında her türlü ihtiyacın karşılanabileceği büyük bir alışveriş merkezi, en üst katındaysa çeşitli büyüklüklerde toplantı salonları sinema salonları ve Sakarya ilinin en büyük kütüphanesi bulunacak. Gerek yüz bin adet kitap barındıracak büyüklükteki kütüphanesi, gerekse de yeterli büyüklükteki sergi ve toplantı salonlarıyla ilçenin kültürel yaşamında da eşsiz bir yere sahip olacağı görülebiliyor.

Taraklı Termal Devremülklerine Yatırım Yapsam Ne Kadar Kazanırım
Hali hazırda işletilen Taraklı Termal dengi diğer projelerin fiyatlarıyla karşılaştırıldığında Taraklı Termal’in açılış gününe kadar geçecek vadede projenin yaklaşık iki ya da üç kat kar marjı getireceği tahmin ediliyor. Sektöründe en şeffaf proje olması münasebetiyle de Taraklı Termal yatırımcıların ilgi ve güvenini kazandı. Önümüzdeki aylarda online olarak inşaatın izlenebilmesiyle yatırımcılar projeyi internet üzerinden takip edebilecek. Bugünün fiyatlarına uygulanan yatırımcı iskontolarıyla projenin teslim edileceği tarihte fiyatları arasında tatmin edici bir kar payı olacağı kesin.

Türkiye’nin en kazançlı sektörü olan emlak sektörünün en gözde kolu, termal yatırımlarda değerlendirmek ve iki yıl gibi kısa vadede hem sürekli kıymetlenen bir mülk edinebilmek hem de işletilmesinden kazanç sağlamak isteyenler için sektörün en kaliteli yatırımı hazır. Açılışından sonra kendi bünyesinde alım-satım ve kiralama konularında da yatırımcılara, hizmet vermeyi planlayan Taraklı Termal hem tatil için hem de yatırım için eşsiz bir fırsat.

Taraklı ve Taraklı Termal ‘in Dünyada Nasıl Tanınıyor
İtalyan menşeli bir kuruluş olan Citta Slow Tarafından dünyada 180, ülkemizde 5 sakin, tatil yapılmaya müsait şehirden biri olarak uluslararası pazarda desteklenen Taraklı artık Slow City (sakin şehir) olarak tanınıyor. Kuruluşun resmi web sitesinde Türkiye bölümünde altında dört farklı dilde ‘Muhteşem Mimarisiyle Taraklıyı Keşfedin’ başlığı altında tanıtılan ilçe yabancı turizminde gözdesi olacağa benziyor.

Taraklı Termal Devremülklerinin büyük vizyonu, hem ulusal hem uluslararası pazarda yeterli tanıtımı hem de henüz yatırımcı seviyesindeki fiyatlarıyla taraklı hem eşsiz bir tatil fırsatı hem iki buçuk yılda iki ya da üç kat kazanmak için harika bir yatırım.